Припадници јединице жандармерије помогли у припреми огрјева за манастир Сасе код Сребренице

Припадници Јединице жандармерије Полицијске управе Зворник ових дана су помогли у припреми огрјева за зиму игуману манастира Сасе у општини Сребреница, објављено је на Фејсбук страници МУП-а Републике Српске.
– У овом подухвату је учестовало 14 припадника Јединице жандармерије ПУ Зворник. Иако психо-физичке спремности не мањка овој Јединици, која се свакодневно припрема за најтеже задатке из области заштите грађана и имовине, овај пут су одлучили да своју физичку спремност докажу у хуманој акцији и још једном помогну, али у рјешавњу не тако опасне ситуације. Захвалност није изостала, као ни благослов игумана уз жељу да припадници ПУ Зворник своје редовне послове и задатке обављају у здрављу и срећи – стоји у објави.

(Инфо Бирач)


