Сервисне информације 17.12.2022.
Сервисне информације 17.12.2022.

На подручју које оперативно покрива ПУ Зворник, у протекла 24 часа евидентирана су три кривична дјела, два на подручју ПС Сребреница и једно на подручју ПС Козлук, те један случај нарушавања јавног реда и мира у Братунцу.
У истом периоду, забиљежен је један пожар у Власеници.
У породилишту ЈЗУ „Болница Зворник“ рођена су два дјечака.
Припадници Службе професионалне ватрогасне јединице из Зворника имали су мирну ноћ.
Према подацима из „Електро-Бијељине“, на подручју ТЈ Власеница, ТЈ Зворник и ТЈ Братунац данас неће бити планираних искључења електричне енергије.
Саобраћај се на путевима у „Области 7“, у регији Бирач одвија по мокрим коловозима.

20%⚡️20%⚡️20%
Popust se odnosi na cjelokupan asortiman.
У Републици Српској и Федерацији БиХ данас се очекује претежно облачно вријеме са кишом у ноћи и ујутро, уз захлађење, док се на сјеверозападу уз пад температуре може јавити и киша која се леди при тлу.
Током пријеподнева падавине ће бити слабе, а током дана престају у већини мјеста, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.
Минимална температура ваздуха јутрос је од два до шест, на југу до 12 степени, у вишим предјелима од нула, а максимална ће бити од четири до 10, на југу до 15 степени, у вишим предјелима од два степена Целзијусова.
Вјетар слаб до умјерен, јужни, послије подне у скретању на сјеверне смјерове.

(ИнфоБирач)
ФОТО: Илустрација – ИнфоБирач


