Градоначелник Стевановић посјетио повријеђене у болници у Чачку
Градоначелник Стевановић посјетио повријеђене у болници у Чачку

Градоначелник Зворника Зоран Стевановић посјетио је Зворничане повријеђене у несрећи на висећем мосту у Овчар Бањи, који су смјештени у болници у Чачку.
Двије женске особе су преминуле, седморо је у чачанској болници, а троје повријеђених је у Београду на даљем лијечењу.Сви пацијенти су ван животне опасности. Сутра се очекује пуштање пацијената из чачанске болнице и превоз преминулих за Зворник.
Јутрос су два аутобуса са вјерницима из Зворника и Челопека кренули на поклоничко путовање у манастир Ђунис.
(ИнфоБирач)


