Пријем за професоре са Космета код градоначелника Зворника

Градаончелник Зворника Бојан Ивановић разговарао је данас са професорима са Косова и Метохије који су у пратњи ученика који бораве у Зворнику.
– Увијек ме посебно обрадују дани када у нашем граду угостимо драге пријатеље са Косова и Метохије. Дјеца из Пасјана и Партеша од петка бораве у Зворнику, гдје су их угостили њихови вршњаци и њихове породице. Сигуран сам да ће ово бити дани испуњени дружењем, новим пријатељствима и успоменама које ће дуго памтити. Данас смо у Градској управи разговарали са професорима који прате ученике током њиховог боравка. Овакве посјете имају посебан значај јер повезују људе, учвршћују пријатељства и подсјећају нас колико је важно да будемо једни уз друге. Хвала свима који су допринијели да се наши гости осјећају добродошло у Зворнику, а дјеци и професорима желим да из нашег града понесу најљепше утиске – објављено је на Инстаграм профилу градоначелника Зворника.
(Извор: Инстаграм Б. Ивановић)


