У Суботици потписан споразум о сарадњи између средњих стручних школа из Србије и Републике Српске

У Градској кући у Суботици данас је уприличено потписивање мултилатералног споразума о сарадњи између средњих стручних школа из Србије и Републике Српске. Потписници су школе из Суботице, Косовске Митровице, Зворника, Добоја , Требиња и Мркоњић Града.
Споразум се односи на сарадњу на пољу размјене искустава, унапређења средњег стручног образовања, размјене ученика и заједничког учешћа у међународним пројектима.
Потписивању је претходио иницијални састанак који је одржан у ЈУ Технички школски центар Зворник почетком новембра.

(Инфо Бирач)
ФОТО: ТШЦ/subotica.com


