Gradonačelnik ugostio košarkaše Drine koji su se okitili titulom šampiona Republike Srpske

U maloj sali Gradske uprave Zvornik danas je organizovan prijem za upravu i igrače KK Drina povodom osvajanja titule šampiona Republike Srpske, što predstavlja prvu šampionsku titulu u istoriji kluba i jedan od najvećih uspjeha kolektivnog sporta u istoriji Zvornika.
Gradonačelnik Zvornika Bojan Ivanović istakao je da su košarkaši KK Drina svojim rezultatima, trudom i borbenošću donijeli veliku radost gradu i na najbolji način predstavili Zvornik tokom cijele sezone.
– Ova titula ima poseban značaj, jer je riječ o istorijskom uspjehu kluba i velikom priznanju za sve koji su godinama radili na razvoju košarke u Zvorniku. Grad će i u narednom periodu nastaviti da pruža podršku klubu kako bi igrači i stručni štab imali što bolje uslove za rad, napredak i nove sportske uspjehe – dodao je gradonačelnik Ivanović.

Predsjednik kluba Miroslav Ivanović zahvalio se Gradskoj upravi Zvornik, gradonačelniku, zamjeniku gradonačelnika, Kabinetu predsjednika Republike Srpske, kao i sponzorima i prijateljima kluba na podršci koju pružaju timu.
– Podrška koju imamo mnogo nam znači, kako u organizacionom, tako i u sportskom smislu. Vjerujemo da ćemo zajedničkim snagama nastaviti da gradimo stabilan klub i da ćemo uz podršku svih prijatelja kluba ostvariti naše ciljeve – rekao je Ivanović.
KK Drina jedan je od najznačajnijih sportskih kolektiva u gradu i primjer mladim sportistima da se rad, disciplina i timski duh uvijek isplate.
InfoBirač

