АКТУЕЛНОЗВОРНИК

Возач из Милића ухапшен у Добоју, покушао подмитити полицајце – Понудио новац током саобраћајне контроле

saobracajna policija 03 foto S PASALIC 872x610 1

 

Полицијски службеници Полицијске станице Добој 2 су јуче ухапсили Р.Б. из Милића, због сумње да је понудио новац полицајцима.

Сумњичи се да је починио кривично дјело давање мита.

Наведени возач Р.Б. се сумњичи да је јуче, 26. марта, око 07.15, на подручју Добоја, приликом заустављања и контроле камиона „мерцедес“ којим је управљао, полицијским службеницима понудио и оставио новац у службено возило како би одустали од вршења службене радње санкционисања евидентираног прекршаја из области Закона о основама безбједности саобраћаја на путевима у БиХ.

645518399 122112070083232941 864187032969811990 n

Након тога, поменути возач је ухапшен, а предметна новчаница је уз потврду одузета.

Након документовања предмета против наведеног возача ће Републичком јавном тужилаштву Бањалука бити достављен извјештај о извршеном кривичном дјелу.

ИнфоБирач