Dva lica iz Zvornika prekršajno sankcionisana zbog komnzumiranja opojne droge

Policijski službenici Policijske stanice Zvornik, 14.01.2026. godine, lišili su slobode lica inicijala N.E. i D.S. oba iz Zvornika, na osnovu člana 170. Zakona o prekršajima Republike Srpske, a zbog počinjenog prekršaja iz člana 17. Zakona o javnom redu i miru RS, naveli su iz PU Zvornik.
– Prilikom obavljanja redovnih poslova i zadataka, policijski službenici su uočili navedena lica kako na javnom mjestu konzumiraju opojnu drogu „spid“. Navedena lica su prekršajno sankcionisana – naveli su iz PU Zvornik.

(Info Birač)


