Zbog odbijanja testa na prisustvo opojnih droga u organizmu pripadnici PU Zvornik slobode lišili tri vozača

Zbog odbijanja testa na prisustvo oopjnih droga u organizmu pripadnici PU Zvornik su tokom jučerašnjeg dana slobode lišili tri lica koja će biti prekršajno sankcionisani.
Policijski službenici Policijske stanice Srebrenica lišili su slobode lice R.Đ. iz Srebrenice, u Kozluku je uhapšeno lice M.A. iz Kalesije, dok je Vlasenici lice E.H iz Kladnja lišeno slobode.
Sva tri lica su uhapšena zbog počinjenog prekršaja iz člana 220. Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH.
InfoBirač

