AKTUELNOZVORNIKSPORTFUDBAL

Druga liga Republike Srpske grupa Istok – Pobjede Vlasenice i Jedinstva, poraz Napretka

FB IMG 1741447017951 1

 

Fudbaleri Vlasenice ostvarili su novu prvenstvenu pobjedu i zadržali prvu poziciju na tabeli, dok je Jedinstvo iz Roćevića pobjedom stiglo do četvrte pozicije. Već prežaljeni Napredak doživio je novi poraz.

Na gostovanju u Čajniču ekipa Vlasenice je slavila minimalnu pobjedu, a strijelac jedinog pogotka bio je Kuljanin u 48. minutu. Sa ova tri boda Vlaseničani su zadržali prvu poziciju sa 57 osvojenih bodova. U narednom kolu Vlasenica dočekuje Jedinstvo iz Roćevića.

zlatne strune – kopija – kopija Your Story – kopija – kopija 20250426 162531 0000

U Roćeviću je Jedinstvo dočekalo Proleter iz Dvorova i slavilo sa 3:0. Mrežu gostiju je otvorio Filip Blagojević u 38. minutu, a posao je završio Srđan Damjanović golovima u 60. i 80. minutu. Trenutno na tabeli Jedinstvo zauzima četvrtu poziciju na tabeli sa 43 boda. U narednom kolu Jedinstvo gostuje u Vlasenici.

Novi član Regionalne lige grupa Istok ekipa Napretka iz Donjeg Šepka poražena je na gostovanju Mladosti u Rogatici sa 4:0. Strijelci za Mladost bili su Chanmin u 4. i 74., Sangjin u 67. i Obradović u 86. minutu. U narednom kolu Napredak dočekuje ekipu Gubera iz Srebrenice.

InfoBirač