Internacionalni festival muzike „Primavera“: Učenicima zvorničke muzičke škole tri nagrade

Na Internacionalnom festivalu muzike „Primavera“, učenici muzičke škole “Vojin Komadina” iz Zvornika osvojili su tri nagrade.
Kako je objavljeno na zvaničnoj stranici škole, prve nagrade osvojili su učenici koji sviraju klavir, Kristijan Lazarević i Nađa Miletić, u klasi profesora Bojane Nikić.
Drugu nagradu osvojila je učenica Nataša Mijatović, koja svira klavir u klasi profesora Ane Ilić.
Internacionalni festival muzike „Primavera“ održan je od 27. do 30. marta u Bijeljini. Organizator festivala je Udruženje građana „Muzički umjetnici Semberije“, a okupio je 560 takmičara iz 90 obrazovnih institucija.

(Info Birač)


