Regionalna liga Republike Srpske grupa Istok – Podrinje iz Tršića novom pobjedom zadržalo vrh tabele

U 6. kolu Regionalne lige Republike Srpske grupa Istok ekipa Podrinja iz Tršića je ostvarila novu pobjedu i zadržala vrh tabele. U komšijskom derbiju Branjevo je slavilo protiv Tabanaca, a Bratstvo iz Bratunca savladalo Birač iz Dervente.
Fudbaleri Podrinja ugostili su Brezik iz Brčkog i slavili sa 3:0. Strijelci su bili Perić u 12., Žugić u 35. i Vidović u 45. minutu susreta.
Ekipa Budućnosti iz Skelana je sa 2:0 savladala Magnojević. Oba pogotka je postigao Igor Ivanović u 44. i 76. minutu.
Bratstvo je u Bratuncu dočekalo Birač iz Dervente i preokretom stiglo do pobjede. Gosti su vodili sa 0:2, a strijelci su bili Mlađenović u 1. i Krsmanović u 26. minutu . Domaći golovima Stanojevića u 40., Muminovića u 70. i Šikuljaka u 89. minutu stižu do pobjede i tri boda.

Fudbaleri Lokanja su gostovali Lokomotivi u Brčkom i uknjižili poraz. Domaći su slavili sa 2:0, a pogotke su postigli Berović u 17. i Ćumurović u 36. minutu.
U komšijskom derbiju Branjevo je sa 2:0 slavilo pobjedu protiv Tabanaca. Pogotke za Branjevo postigao je Ivanović u 43. i 56. minutu.
InfoBirač


