Донација удружења „Наши анђели“ корисницима Центра за дјецу и омладину са сметњама у развоју у Зворнику

Предсједница Удружења породица са четворо и више дјеце „Наши анђели“ из Зворника Драгана Ћуповић посјетила је Центар за дјецу и омладину са сметњама у развоју и уручила донацију корисницима.
Како су саопштили из Центра за социјални рад, донација се састоји од одјеће, слаткиша и материјала за рад дјеце.
– Корисници Центра за дјецу и омладину са сметњама у развоју, кога смо организовали као јединицу унутар Центра за социјални рад, добили су данас донацију те се овом приликом захваљујемо Удружењу са четворо и више дјеце „Наши анђели“ и предсједници Драгани Ћуповић. Дјеца су добила нешто од одјеће за зиму, слаткише и материјал за креативне радионице дјеце која овдје бораве – рекао нам је Иван Стевић, директор Центра за социјални рад.

(Инфо Бирач)


