Zvornik: SRD „Jezero“ iz Rudog pobjednik Kupa Republike Srpske u ribolovu

Ekipa Sportskog ribolovnog društva „Jezero“ iz Rudog ekipni je pobjednik Kupa Republike Srpske u ribolovu koje je juče održano na gradskoj plaži u Zvorniku.
Kako su nam saopštili organizatori, SRU „Bistro“ Zvornik, drugo mjesto pripalo je ekipi SRD „Drina“ iz Bratunca, dok su treći bili članovi SRD „Vrbas“ iz Laktaša.
Prvoplasirana ekipa imala je zbirni ulov od 14,8 kilograma, drugloplasirana 12,8 dok je trećeplasirana ekipa ostvarila zbirni ulov u od 12,6 kilograma. Najveći pojedinačni ulov iznosio je 7,2 kilograma.
Kup Republike Srpske u ribolovu, okupio je u Zvorniku rekordan broj učesnika, odnosno17 ekipa ili 51 takmičara.
Učesnici su organizaciju takmičenja i uslove za pecanje ocijenili odličnim.

(Info Birač)


