Јутрос у зворничком породилишту четири дјевојчице – у Српској 45 беба

У протекла 24 часа у зворничком породилишту рођене су четири дјевојчице, саопштено је из ове установе. У истом периоду, у породилиштима Републике Српске рођено је 45 беба.
У Бањалуци је рођено 16 беба. Добој је богатији за осам беба. По четири бебе рођене су у Приједору и Зворнику.
У Источном Сарајеву, Бијељини и Градишци рођене су по три бебе. По двије бебе рођене су у Требињу и Фочи.
(Инфо Бирач, РТРС)



