Pripadnici jedinice žandarmerije pomogli u pripremi ogrjeva za manastir Sase kod Srebrenice

Pripadnici Jedinice žandarmerije Policijske uprave Zvornik ovih dana su pomogli u pripremi ogrjeva za zimu igumanu manastira Sase u opštini Srebrenica, objavljeno je na Fejsbuk stranici MUP-a Republike Srpske.
– U ovom poduhvatu je učestovalo 14 pripadnika Jedinice žandarmerije PU Zvornik. Iako psiho-fizičke spremnosti ne manjka ovoj Jedinici, koja se svakodnevno priprema za najteže zadatke iz oblasti zaštite građana i imovine, ovaj put su odlučili da svoju fizičku spremnost dokažu u humanoj akciji i još jednom pomognu, ali u rješavnju ne tako opasne situacije. Zahvalnost nije izostala, kao ni blagoslov igumana uz želju da pripadnici PU Zvornik svoje redovne poslove i zadatke obavljaju u zdravlju i sreći – stoji u objavi.

(Info Birač)


