АКТУЕЛНОАЛУМИНАЗВОРНИК

Радници компаније „Алумина“ на сајму технике у Београду

Радници компаније „Алумина“ на сајму технике у Београду

U korak sa novim tehnologijama Radnici Alumine na sajmu tehnike u Beogradu

 

Представници компаније „Алумина“ посјетили су данас 65. Међународни сајм технике и техничких достигнућа, који се од 16. до 19. маја одржава у Београду. Око тридесетак радника, углавном инжењера, техничара и других кадрова из највећег зворничког колектива, могли су много тога видјети и сазнати с обзиром да се ове године представило готово 500 директних и индиректних излагача, од чега око 200 страних из тридесетак земаља са четири континента.
„Веома је битно да наши кадрови буду у корак са техничко-технолошким новитетима који доприносе осавремењавању процеса рада, јер су нове технологије веома значајне за даљи рад ове фабрике. Истовремено, ова сајамска манифестација, традиционално, окупља и доста пословних партнера наше компаније, тако да је то прилика и за нове сусрете с нашим пословним сарадницима“, истичу у менаџменту „Алумине“.

Na sajmu tehnike prisutni i privrednici iz Republike Srpske

Са пуно утисака, нових сазнања и, наравно, спремности да се нове технологије примјене у производни процес фабрике, стручњаци из „Алумине“ истичу да је Сајам технике и текако потребна манифестација и да је добро што је компанија и ове године имала своје представнике на овој престижној смотри технике и техничких достигнућа.

Сајам је посвећен најновијим достигнућима у области технике, науке и иновација, а посјетиоци ће имати јединствену прилику да истраже најновије технолошке трендове и упознају се с најновијим рјешењима из различитих индустрија, али и успоставе нове пословне контакте.
На сајму технике, чији је слоган „Рестарт“, привредници из Републике Српске наступају у организацији Привредне коморе Српске, а ријеч је прије свега о компанијама из области металне и електро индустрије.

(Служба за односе са јавношћу)