Рукометаши Дрине везали три побједе – у Зворнику пала и Славија
Рукометаши Дрине везали три побједе – у Зворнику пала и Славија

У мечу 14. кола Прве лиге Републике Српске рукометаши Дрине побиједили су екипу Славије на домаћем паркету резултатом 35:32 (16:14). Зворничанима је ово трећа везана побједа у овој полусезони.
– Утакмица са екипом Славије дошла је послије двије везане побједе и циљ је био да се настави овај побједнички низ, што је и учињено. Сама утакмица била је изузетно тешка јер су момци из Сарајева „показали зубе“ и одиграли једну мушку утакмицу до самог краја. У нашој екипи било је успона и падова током утакмице, али на крају два бода остају у Зворнику заслужено. Настављамо даље да радимо, да ова млада екипа стиче потребно искуство за неке веће домете који ће бити испред њих наредних сезона – саопштили су из клуба.
Најефикаснији у редовима Дрине били су Маркановић са 11, Петковић је дао 7, а Карахоџић 5 голова. У екипи Славије најбољи је био Јелисић са 11 голова.
(Инфо Бирач)