У неизвјесној завршници рукометаши Дрине савладали Козару
У неизвјесној завршници рукометаши Дрине савладали Козару

Након неизвјесне завршнице, рукометаши Дрине савладали су у мечу 12. кола Прве лиге Републике Српске на домаћем паркету екипу ОРК Козара из Градишке резултатом 26:25.
Утакмица је од почетка до краја била изједначена и обје екипе су се смјењивале у вођству, али ниједна није успјела да се резултатски одлијепи и преломи меч. Иако су домаћи добро почели меч, гости су на полувријеме отишли са голом предности 12:11.
Зворничани су у 47. минуту окренули резултат, имали два гола предности и напад за увећање вођства. Услиједио је промашај, а онда гости преокрећу резултат у своју корист. У 57. минуту гостима су искључена два играча што домаћи користе и долазе до предности од 26:25. Минут прије краја Козара је имала напад за изједначење, али су се рукометаши Дрине одбранили те су бодови остали у Зворнику.
Најефикасинији у редовима Дрине био је Карахоџић са 7 голова, Маркановић је дао 5, а Петковић 4 гола.
У редовима гостију најбољи је био Ђурић са 9 голова.
Зворничанима је ово седма побједа, а имали су и један реми и четири пораза.

(Инфо Бирач)


