Zvornički atletičari učestvovali u humanitarnoj trci u Sremskoj Kamenici
Zvornički atletičari učestvovali u humanitarnoj trci u Sremskoj Kamenici

Članovi Atletskog kluba „Zvornik“ učestvovali su juče u humanitarnoj VPŠ – Novosadskoj trci „Trčim za dečiji osmeh“ u Sremskoj Kamenici.
– Svojim učešćem dali su svoj doprinos u akciji podrške djeci bez roditelja. Cilj nam je bio da kod djece razvijamo osjećaj empatije i solidarnosti, odnosno da ih naučimo pravim vrijednostima u društvu i da nesebično čine dobra djela za druge – saopštili su iz kluba.

(InfoBirač)


