Nemanja Jović debitovao u zvaničnim mečevima u dresu Partizana – Debi začinio asistencijom

ZVORNIK

Zvornički fudbalski biser Nemanja Jović debitovao je u zvaničnim mečevima u dresu Partizana u pobjedi protiv Mladosti iz Lučana (4:0). Krilni napadač koji je 2. avgusta napunio 18 godina ušao je na teren u 69. minutu utakmice umjesto Sejdube Sume i pokazao da nije slučajno u prvom timu crno-belih.

Samo petnaestak minuta je bilo dovoljno da Jović pokaže o kakvom talentu je riječ, jer je u 84. minutu sjajnom asistencijom ,,spojio” Lazara Markovića sa golom.

U pripremnim mečevima Jović se već upisivao u strijelce, ali su ovo bili njegovi prvi zvanični minuti u prvom timu.

Nemanja Jović je standardni član kadetske selekcije BiH za koju je odigrao sedam susreta i postigao jedan pogodak. Pored BiH Njemanja Jović ima i državljanstvo Srbije.

Nije tajna da se već dugo vremena nalazi na skeneru ljudi iz Fudbalskog saveza Srbije i da nije nemoguće da u bliskoj budućnosti obuče dres omladinske selekcije Srbije.