Rukometaši Drine slavili pobjedu u Doboju protiv ekipe Sloga 2

SPORT

Na otvaranju sezone u Prvoj ligi RS rukometaši Drine su kao gosti savladali ekipu ,,Sloga 2” u Doboju rezultatom 24:31. Zvorničani su pitanje pobjednika praktično riješili nakon prvog dijela meča, jer su već tada imali prednost od šest golova razlike 8:14.

Najefikasniji u redovima Drine bio je Miljan Vukojčić sa 13 postignutih pogodaka, a prilika da zaigraju na ovom susretu su dobili svi igrači Drine među kojima je bilo i šest juniora. U narednom kolu Drina na svom parketu dočekuje ekipu RK Prijedor.

SLOGA 2 – DRINA

24 : 31 (8 : 14)

DOBOJ – Stadion sportskih igara. Sudije: Mihajlović Dejan i Heregovac Ognjen (Brčko). Sedmerci: Sloga 7(5), Drina 4(3). Isključenja: Sloga 4 minuta, Drina 8 minuta.

SLOGA 2: Đurđević 1, Petrović 4, Mi.Blagojević 1, Ma.Blagojević, Ristić 7, Spasojević, Milanović, Gavrić, Savkić, Savković 6, N.Nakić, I.Nakić 2, Marković 3, Bojović.

DRINA: Kikić 1, Todorović 1, Joković, Markanović, Popović, Vidaković 2, Bašić, Đerić, Čvorić 2, Spasojević 4, Vukojčić 13, Petrović 1, Tomić, Mijatović 7.