Prvenstvo BiH u atletici za seniore i mlađe pionire: Zvorničkim atletičarima devet medalja

OSTALI SPORTOVI

Takmičari Atletskog kluba Zvornik, postigli su veliki uspjeh osvajanjem devet medalja na prvenstvu BiH za seniore i mlađe pinire, koje je održano na Sokocu.

Boris Krstić je osvojio dvije zlatne medalje  u trci na 60 metara i 60 metara sa preponama. Lea Gajić je osvojila dvije srebrene medalje i to u trci na 110 metara sa preponama, i u skoku u vis.

Poslije duže pauze na stazu su se vratili Petar Mandić i Damjana Bošnjak i to u konkurenciji seniora. Mandić je bio treći u trci na 110 metara sa preponama i u troskoku, dok je Bošnjak osvojila jednu srebrnu medalju u bacanju kugle i dvije bronzane medalje, u bacanju koplja i diska.