Dva pogotka Miroslava Stevanovića u pobjedi Serveta protiv Ksamaksa (VIDEO)

ZVORNIK

Fudbaleri Serveta savladali su Ksamaks u 34. kolu Super lige Švajcarske rezultatom 4:1 i tako zadržali velike šanse za plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Najzaslužniji za novu pobjedu Serveta bio je reprezentativac BiH Miroslav Stevanović koji se dva puta upisao u listu strijelaca.

Nakon što se na odmor otišlo rezultatom 1:1, već u prvom minutu nastavka nakon što mu je Kone asistirao, Stevanović se upisao u strijelce za 2:1.

Svoj drugi pogodak Stevanović je postigao u 53. minutu, nakon asistencije Imerija za vođstvo od 3:1 njegovog tima.

Ove sezone napadač iz Zvornika je postigao osam pogodaka u dresu Serveta i uknjižio 11 asistencija, a njegov tim dva kola prije kraja prvenstve nalazi se na četvrtom mjestu na tabeli sa velikim šansama za izlazak na evropsku scenu.