U Požaru u Glumini izgorjela krovna konstrukcija i sprat kuće

CRNA HRONIKA ZVORNIK

U Požaru u Glumini izgorjela krovna konstrukcija i sprat kuće

 

U požaru koji se juče desio na porodičnoj kući u MZ Glumina nije bilo povrijeđenih lica, a na objektu je pričinjena materijalna šteta.

 – Po prijemu dojave u 19:35 časova da u MZ Glumina gori porodična kuća naša ekipa je izašla na teren. Dolaskom na lice mjesta naša ekipa zatekla je da gori krovna konstrukcija i jedna soba. Intervencijom pripadnika Službe PVJ Zvornik spriječeno je širenje požara na ostale dijelove kuće. Pričinjena je materijalna šteta, a uzrok požara će biti utvrđen daljom istragom. U akciji su učestvovala četiri vatrogasca i 2 vozila – saopšteno je iz Službe PVJ Zvornik.

(infobirac.net)

FOTO: Fejsbuk stranica „Vatrogasci Zvornik“