Dobra igra rukometaša nedovoljna za iznenađenje u Živinicama

OSTALI SPORTOVI

Rukometaši Drine poraženi su u 14. kolu Premijer lige BiH u Živinicama od ekipe Konjuha rezultatom 34:30. Zvorničani su nakon pobjede nad ekipom Vogošće nastavili sa podizanjem kvaliteta igre što se moglo vidjeti i u meču sa Konjuhom, ali to ovaj put nije bilo dovoljno da se upiše druga pobjeda u  sezoni.

Domaći su bolje otvorili meč i održavali prednost koja je na poluvremenu iznosila četiri gola, odnosno na odmor se otišlo pri rezultatu 16:12. U drugom poluvremenu Drina je sustigla prednost domaćina i smanjila na dva gola razlike, ali više od toga se nije moglo. U prelomnim trenucima meča rukometaši Konjuha su bili koncentrisani, neke sudijske odluke su bile diskutabilne, tako da su Zvorničani upisali 13 poraz.

Najefikasniji u redovima Drine je bio Hajdarević koji je postigao 9, Čvorić 7, a Mitrović 4 gola. Kod domaćina najbolji je bio Pavlović sa 9 golova.