Rukometaši Drine poraženi u osmini finala Kupa BiH

OSTALI SPORTOVI SPORT

Rukometaši Drine poraženi su u osmini finala Kupa BiH na svom parketu od ekipe Sloge iz Gornjeg Vakufa rezultatom 30:34.

U prvom poluvremenu domaći sastav je odigrao veoma dobro i činilo se da može do plasmana među osam najboljih ekipa u Kupu BiH. Na kraju prvog poluvremena gosti su imali prednost od 15:16.

U nastavku se igralo gol za gol, međutim u poslednjih desetak minuta ekipa Sloge je prelomila meč i stigla do pet pogodaka prednosti, koje je znalački sačuvala i na kraju stigla do trijumfa.

DRINA – SLOGA

ZVORNIK – Dvorana: RSC Zvornik. Gledalaca: 300. Sudije: Branimir Bilić i Filip Dugandžić (Ljubuški). Sedmerci: Drina 5(5), Sloga 4(3). Isključenja: Drina 4 minuta, Sloga 10 minuta.

DRINA: Govedarica, Hrustić 4, Joković, Vukojčić 6, Marković 1, Mijatović 1, Vidaković, Stefanović 1, Đerić, Čvorić 1, Spasojević 6, Hajdarević 6, Cvijić, Mitrović 4, Janković.

SLOGA: Biljaka 7, Halebić 5, Dedić 9, Gudić, Gavrić, Stanojčić, Pedić, Kahrić 1, Šaravanja 6, Purić 6, Destanović, Demirović.