Predpioniri KK „Zvornik basket“ na prestižnom turniru „Basket For KIDS Sport klub”

KOŠARKA

Predpioniri KK „Zvornik basket“ na prestižnom turniru „Basket For KIDS Sport klub”

 

Najmlađi košarkaši KK „Zvornik basket“, generacija 2007/08. godište, učestvovaće danas na prestižnom turniru „Basket For Kids Sport klub“, koji se održava u Bijeljini. Mladi Zvorničani su prošle godine bili pobjednici regionalnog turnira te igrali na završnom turniru u Mostaru, gdje im je nedostajalo malo sportske sreće da ga i osvoje.

 – Hvala Sport klubu što nam je omogućio da i ove godine učestvujemo na ovako važnom i prestižnom turniru. Ove godine naša ekipa će biti sastavljena od pet igrača, rođenih 2007. godine i 7 igrača, koji su 2008. godište. Idemo na turnir da se, prije svega, družimo, ali i da predstavimo naš klub i grad Zvornik u što boljem svjetlu – rekao nam je Dejan Gajić, trener kluba.

(Za infobirac.net – D. Gajić)