Rukometaši Drine na pobjedu od plasmana u Premijer lige BiH

OSTALI SPORTOVI SPORT ZVORNIK

Rukometaši Drine savladali su na gostovanju u Srpcu ekipu Kozare rezultatom 24:38, pa im je za plasman u Premijer ligu BiH potrebna još jedna pobeda u dva poslednja prvenstvena kola. Ukoliko rukometni ,,vukovi” sa Drine u narednom kolu pred svojim navijačima savladaju ekipu Kotor Varoši postaće prva ekipa koja je ostvarila plasman u elitni rang takmičenja BiH otkako je Zvornik dobio status grada.

Narednog vikenda rukometaši očekuju pune tribine i podršku zvorničke publike na najbitnijoj utakmici za zvornički sport u poslednjih nekoliko sezona.

KOZARA – DRINA

24 : 38 (13 : 17)

SRBAC – Dvorana: 9. januar. Gledalaca: 50. Sudije: Adnan Delić i Dejan Cvijć. Isključenja: Kozara 4 minuta, Drina 6 minuta. Sedmerci: Kozara 6 (5), Drina 4 (4).

KOZARA: S.Kovačević, Andžić, Grujić, Cvijić 1, Janković 4, Kutić 3, Zorić 5, Todorović 2, Malešević 1, Vučić, A.Kovačević, Barač, Mandić 2, Stančić 6, Stepanović.

DRINA: V.Janković, Vidaković 1, Popović, Spasojević 6, Vukojčić 7, Čvorić 2, D.Janković 1, Maletić, Marković 3, Govedarica, Stefanović 9, Hajdarević 3, Ćosić 6.