Predsjednik Bokserskog saveza Srbije u Zvorniku posjetio Obilić

BORILAČKI SPORTOVI MA Izdvojena

Predsjednik Bokserskog saveza Srbije u Zvorniku posjetio Obilić

Nenad Borovčanin, predsjednik Bokserskog saveza Srbije i nekadašnji prvak Evrope u VBO verziji, posjetio je Bokserski klub Obilić. Uvaženi gost se upoznao sa radom kluba i obećao podrušku u svim oblastima.

– S obzirom da je naš klub mlad, a da je postigao značajne uspjehe na nivou Republike Srpske tako i Bosne i Herecgovione, kako u ekipnoj tako i pojedinačnoj konkurenciji, Borovčanin se zainteresovao posebno za omladinski pogon našeg kluba. Pored podrške koju nam je dao za budući rad on je donirao jedan dio neophodnih rekvizita i druge opreme za rad kluba. Borovčanin je podržao odluku kluba da najbolji zvornički bokser Filip Džinić,  započne profesionalnu karijeru, ali i da dalje boksuje za reprezetaciji Srbije, čiji je član – rekao nam je Mirko Ždralo, trener i predsjednik BK Obilić.

On je uvaženom gostu poklonio umetničku sliku na kojoj je proslavljeni bokser.

D.Gajić