Poligon kod OŠ „Sveti Sava” dobija tribine

KOŠARKA ZVORNIK

Poligon kod OŠ „Sveti Sava” dobija tribine

Uz podršku Gradske uprave Zvornik, na poligonu kod OŠ „Sveti Sava” počeli su radovi na izgradnji tribina. Prema najavama iz KK „Zvornik Basket” sve je krenulo kao ideja, a preraslo u veliku želju te sada počelo sa realizacijom. Dejan Gajić iz KK „Zvornik Basket” kaže da je želio da da poligon pored škole nakon asfaltiranja, iscrtavanja terena, postavljanja trećeg koša, dobije i tribine koje nikada tu nisu postojale, te tako dobije potpun izgled jednog kvalitetnog košarkaškog igrališta.
– Ovim putem bih se javno zahvalio ljudima koji su mi pomogli u realizaciji ideje, odnosno Gradskoj upravi u  Zvorniku, na čelu sa gradonačelnikom Zoranom Stevanovićem, zamjeniku gradonačelnika Bojanu Ivanoviću koji je odmah prepoznao značaj ove investicije, tehničkom direktoru A.D. „Zvornik putevi” Ognjenu Zekiću, bez čijeg angažovanja bih ovo mnogo teže izveo, te Ljiljani Mićić Toholj, čiju sam podršku imao od starta. Nisu ove tribine samo za košarkaše. Sa njima poligon postaje mnogo funkcionalniji. Može se koristiti za održavanje predstava i filmova na otvorenom, promociju KUD-a i u druge svrhe, samo je na nama koliko smo kreativni – rekao je Gajić, koji je uz prepoznatljiv slogan „NAŠ GRAD, NAŠ KLUB ZVORNIK” najavio turnir u basketu od 5.8. do 8.8. za seniore i predpionire 2005, 2006. i 2007. godišta istakavši da će uskoro objaviti više informacija o turniru.

(infobirac.net)