Prva utakmica juniora Drine u polufinalu za ulazak u Premijer ligu – Revanš uliva nadu

FUDBAL SPORT

Prva utakmica juniora Drine u polufinalu za ulazak u Premijer ligu

Revanš uliva nadu

Juniori Drine igrali su prvu utakmicu polufinala za ulazak u Premijer ligu Bosne i Hercegovine. Oni su juče u Istočnom Sarajevu poraženi od domaće Slavije rezultatom 2:1. Gol za Zvorničane postigao je Srđan Damjanović u 64. minutu. Drina je vodila sve do 81. minuta kada su domaći izjednačli, a onda u 90. minuti postigli i pobjedonosni gol.

Revanš se igra za sedam dana u Zvorniku pa se nadamo da će Drina proći u finale gdje bi je čekao pobjednik susreta Modriča – Rudar Prijedor. Treba naglasiti da su domaći fudbaleri igrali veoma grubo i u više navrata oštrim startovima povređivali igrače Drine i onemogućavali ih da pokažu sve što znaju. Trener Drine Goran Škiljević smatra da su njegovi momci bolji od igrača Slavije i da će sugurno u revanšu slaviti sa dovoljnim rezulatatom da prođu u finale.
Pobjednik finalne utakmice će igrati Premijer ligu BiH za juniore iduće sezone.