Mini turnir u basketu – Prvo mjesto osvojio KK „Milići”

KOŠARKA SPORT

Mini turnir u basketu

Prvo mjesto osvojio KK „Milići”

U organizaciji OKK „Drina Princip“ u zvorničkom Rekreativno-sportskom centru održan je mini turnir u basketu za djecu 2008. i 2009. godišta, na kome su nastupile četiri ekipe. Prvo mjesto pripalo je KK „Milići” koji su u finalu pobijedili OKK „Drina Princip“ 30:21.

U meču za treće mjesto KK „Budućnost” iz Bijeljine je pobijedio OKK „Slodobu” iz Tuzle, rezultatom 25:21. Za najkorisnijeg igrača na turniru proglašen je Aleksa Bajić iz KK „Milići”. Pobjedniku je pripao pehar te medalje i diplome, koje su uručene i za osvojeno drugo i treće mjesto.

Zvorničkim mladim košarkašima ovog godišta je ovo bio prvi put da igraju turnir pred svojom publikom. Petar Pantić, član OKK „Drina Princip“, nije krio oduševljenje nastupom u Zvorniku.

– Prvi put smo na turniru u dvorani u Zvorniku. Žao nam je što smo izgubili u finalu, ali ćemo se truditi da više treniramo kako bi na sljedećem turniru bili najbolji – rekao je Pantić.

Ovom prilikom uručene su i zahvalnice pojedincima koji podržavaju rad kluba.