Drina doživela ubedljiv poraz u Istočnom Sarajevu

FUDBAL SPORT SPORT ZVORNIK

Slavija lako savladala Drinu

U duelu bivših premijerligaša Slavija je u Istočnom Sarajevu ostvarila ubedljivu pobedu protiv Drine rezultatom 4:0. Domaći tim je u vođstvo došao u 13. minutu, a strelac je bio Nemanja Pušara. U finišu prvog poluvremena Marko Marković je duplirao prednost Slavije, a isti igrač je u 50. minutu postigao svoj drugi pogodak za vođstvo domaćih od 3:0. Tačku na meč je stavio Nemanja Pušara koji je u 59. minutu posle brzog kontranapada postigao svoj drugi pogodak na meču.

SLAVIJA – DRINA  4:0 (2:0)

ISTOČNO SARAJEVO – SRC Slavija. Gledalaca: 400. Sudija: Luka Bilbija (Prijedor). Strijelci: 1:0 N.Pušara 13, 2:0 Marković 39, 3:0 Marković 50, 4:0 N.Pušara 59. Žuti kartoni: Prutina, Stojanović, Lalović, N.Pušara, Cicović (Slavija), Musić (Drina).

SLAVIJA: Butorović, Cicović, Milenković, N.Pušara, Prutina, Stojanović (od 57. Milisavljević), Popovac, Bojanić, Lalović, Veljović (od 82. Babić), A.Pušara (od 25. Marković).

DRINA: Vićić, Musić, Vasiljević, Kikić, Nikolić (od 46. Dragutinović), Marković (od 59.Damjanović), Stupar, Kostić (od 74. Majlović), Vasić, Avdić, Ćulum.