OSTALI SPORTOVI SPORT SPORT ZVORNIK

PREDNOST ZVORNIČANA PRED REVANŠ

DRINA – LJUBINJE  3:1

(25:23, 25:18, 14:25, 25:21)

Dvorana RSC Zvornik. Gledalaca:250. Sudije: Srđan Cvijanović (Modriča), Vedran Nikić (Doboj)

DRINA: Mićić, Grbić, Ašćerić, Erić, Rajković,Krčo, A.Petrović, V.Petrović, Subotić, Mitrović, Tomić, Bošković.

LJUBINJE: Mičeta, Toholj, Mićić, Hasović, Brborić, Krunić, Pecelj, Topalović, Lekić.

Odbojkaši Drine

U proj polufinalnoj utakmici plej-ofa, odbojkaši Drine savladali su ekipu Ljubinja sa 3:1 i stekli prednost pred revanš u Ljubinju. U prvom setu je Drina vodila sa 5:1 i 19:13 ali su gosti stigli do 19:18 i igralo se poen za poen. Prvu set loptu Drina je iskoristlia smeč loptom Mićića za 25:23.

Odbojkaši Ljubinja

Drina je u drugom setu nadigrala goste pa je rezultat bio bio 25:18. Kada su svi u hali pomislili da će se utakmica završiti 3:0 za domaće, došlo je do pada igrača Drine pa su gosti slavili sa 25:14. U četvrtom setu vodila se ravnopravna borba do 19:17. Onda je Zoran Grbić “skuvao” jednu loptu, a Veselin Mitrović blokom osvojo 22 poen, što se ispostavilo odlučujuće, jer je Drina dobila taj set sa 25:21.

Druga utakmica se igra u Ljubinju, a u slučaju pobjede domaćina istim rezultatom odlučivaće set količnik za prolaz u finale.

Kod domaćih najbolji je bio Vladimir Petrović, a istakli su se i Mladen Subotić i Veselin Mitrović. Kod gostiju bolji od ostalih bili su Toholj,Brborić i Topalović.