Drina slavila u kontrolnom susretu

FUDBAL SPORT SPORT ZVORNIK

Drina uspešnija od Proletera iz Slavinovića

Fudbaleri Drine slavili su ubedljivu pobedu rezultatom 4:0 protiv Proletera iz Slavinovića u kontrolnom susretu koji je odigran u okviru priprema za prolećni deo sezone. Tri pogotka za prvoligaša iz Zvornika postigao je Demir Avdić, a u strelce se upisao još i Srđan Damnjanović. Od početka susreta Drina je bila bolji rival, pa je već na poluvremenu bilo 3:0 i pobednik bio poznat. Susret su zbog povreda propustili štoper Nikola Vasiljević i napadač Nemanja Dragutinović. Bila je ovo dobra prilika da trener Veljko Cvijetinović proveri trenutnu formu svih igrača koj i konkurišu za tim u nastavku sezone.

– Bila je ovo dobra provera i moram biti zadovoljan prikazanom igrom mojih fudbalera, koji su po teškom terenu postigli četiri pogotka i pokazali da su veoma dobro pripremljeni. Pripreme teku po planu i siguran sam da ćemo do prvog prolećnog kola biti potpuno spremni – rekao je Cvijetinović