Prva liga Republike Srpske za odbojkašice – Drina slavila nakon preokreta

OSTALI SPORTOVI

Prva liga Republike Srpske za odbojkašice

Drina slavila nakon preokreta

Odbojkašice Drine savladale su u okviru šestog kola Prve lige Republike Srpske, ekipu Leotara iz Trebinja rezultatom 3:1. Po setovima je bilo 21:25, 25:11, 25:18 i 25:21.

U prvom setu gošće su vodile sve vrijeme, a domaće su stigle do 7:7 i tu stale da bi se set završio sa 25:21 za gošće.

U drugom setu gošće vode sa 2:0 i 4:2, a ubrzo je bilo 4:4. Još jednom je bilo neriješeno 7:7, a ostali dio seta protekao je u znakog domaćih odbojkašica koje su ubjedljivo slavile sa 25:11. I treći set Drina dobija i to sa sa 25:18.

U četvrtom setu bilo je dosta neizvjesnosti. Drina je sve vrijeme vodila, ali su gošće stigle do 18:18. Ubrzo domaće prave seriju, prvo od 3:0, a onda i 2:0 i na kraju su slavile sa 25:21, za konačnih 3:1 po setovima.