Fudbaleri Drine slavili pobjedu protiv imenjaka u Višegradu

FUDBAL SPORT ZVORNIK

U meču 8. kola Druge lige RS – grupa Istok, fudbaleri Drine ostvarili su pobjedu na gostovanju ekipi Drine HE u Višegradu. Od  početka susreta  Zvorničani su kontrolisali igru što je urodilo plodom u 24. minutu utakmice kada je Novica Marković iz slobodnog udarca pogodio mrežu protivnika. U nastavku susreta Drina je imala još nekoliko izglednih prilika za postizanje pogodaka, međutim nedostajalo je koncentracije u završnici, pa je  rezultat na kraju meča bio 1:0 u korist tima izz Zvornika.

Nakon odlaska Srđana Bajića sa klupe Drine na ovom susretu je uspešno debitovao njegov naslednik Mile Milanović, a u narednom kolu u Zvorniku će gostovati ekipa Glasinca sa  Sokoca.

Na tabeli Druge lige RS – grupa Istok lidersku poziciju zauzima ekipa Leotara sa 21 osvojenim bodom, pet više od Drine.